Opakowanie Travelpack

Gdziekolwiek jesteś
alt
Gdziekolwiek jesteś opakowanie typu travelpack możesz mieć zawsze przy sobie.alt

Światowe rozwiązanie

alt

Największe domy perfumiarskie już jakiś czas temu wpadły na to co zrobić, aby ich klienci nigdy nie rozstawali się ze swoimi perfumami. A mianowicie wymyśliły opakowanie typu travelpack. W Stanach Zjednoczonych takie flakoniki cieszą się ogromną popularnością.


alt

Miniaturyzacja
alt

Świat kocha miniaturyzację. Mini-produkty świetnie służą nam podczas urlopów, podróży służbowych czy w klubie fitness. Dzięki nim w każdej chwili możemy się odświeżyć, poprawić wygląd. A co z perfumami? Nikt przecież nie będzie dźwigał szklanych flakonów, choćby były najpiękniejsze? Na szczęście producenci i na to znaleźli radę.


30ml esencji perfum spokojnie można zabrać ze sobą nawet na pokład samolotu, a pamiętajmy że odpowiada to 300 ml tradycyjnej wody perfumowanej. Do tego opakowanie jest lekkie i plastikowe. 


Wygoda
alt

Perfumiarze 3G Magnetic Perfume postanowili połączyć wygodę i nowoczesność, dlatego też klasyczne zapachy umieścili w całkiem nowych flakonach, które jak kameleon potrafią upodobnić się do potrzeb swojej właścicielki.

Małe, złote, poręczne i lekkie opakowanie. Zabierz je gdzie tylko chcesz: do samolotu, na siłownię, w podróż służbową, do torebki, czy na kemping.alt
Bezpieczeństwo
alt

W plastikowym pojemniczku znajduje się coś na wzór flakonika. Jest on jednak niewidoczny dla użytkownika i dlatego w pełni bezpieczny. Już nie trzeba się martwić, że nasz piękny flakonik się stłucze w torebce a zawartość wyleje zalewając telefon czy dokumenty. 
alt
Najwyższa jakość
alt

Czy wiesz, że jakość perfum zależy od zawartych w nich olejków zapachowych. My oferujemy jedynie esencje perfum, które zawierają aż 40% olejów zapachowych. To jak Maserati wśród samochodów. Dla porównania poniżej znajdują się ceny za 100ml różnych wersji tj. esencji perfum, wody perfumowanej i wody toaletowej. alt


*ceny ze strony www.sephora.pl (zobacz)


Oczywiście są to odpowiedniki zapachów znanych marek. Jednak są one na tyle podobne, że odróżnienie ich od oryginałów jest niemal niemożliwe. Występują one w bardzo skondensowanej postaci i o bardzo wysokiej trwałości.


alt


Opinie 
alt

Możemy Cię długo przekonywać, jednak może sam/a zechcesz sprawdzić co o naszych esencjach perfum mówią blogerki i nasi Klienci. 


altWszystkie esencje perfum dostępne na naszej stronie posiadają opakowanie typu travelpack!


alt


alt     alt