Linia Biznes (Premium Oud) - Co ją wyróżnia?

alt

Esencje perfum 3G Magnetic Perfume występują w dwóch wersjach: podstawowej oraz biznesowej (Premium OUD). Wersja podstawowa jest po prostu odpowiednikiem wybranego zapachu. Wersja Premium ma zgoła trochę inne zadanie. Dzięki niej szybciej zrealizujesz marzenia! Wersja podstawowa a biznesowa (OUD)
alt

Zasadnicza różnica pomiędzy wersjami polega na jej zadaniowości. W przypadku wersji biznesowej polecana jest ona na specjalne, biznesowe okazje. Używaj jej wtedy, kiedy czeka Cię ważne spotkanie. Chcesz dobrze wypaść, ważą się losy istotnej dla Ciebie decyzji w firmie, w pracy itp.

Wersja biznesowa zawiera nieco inne składniki. Od podstawowej różni się chemicznie. Dodana została tam nuta drzewna (OUD). Oud pochodzi z drzewa agarowego i na rynku jest droższy niż złoto.

Porównując wersję podstawową i OUD początkowo możemy wyczuć różnicę w zapachu. Jednak przy dłuższym stosowaniu jest ona niezauważalna. Nuta OUD nie zawsze wyczuwalna jest nosem. Oddziałuje na mózg. W tym tkwi jej fenomen. Takie nuty pomagają nam w zrobieniu pierwszego wrażenia. W końcu mamy na nie tylko  11 sekund. 

Dla kogo?
alt

Tego typu perfumy używają najczęściej dyrektorzy, handlowycy, przedstawiciele, osoby podpisujący kontrakty oraz te odpowiedzialne za bezpośrednią obsługę klienta, kelnerki, fryzjerki itp. 


alt

Takie perfumy z pewnością pozwolą Ci na zrobienie dobrego wrażenia na klientach, przyszłym pracodawcy czy obecnym dyrektorze, kierowniku.


alt